7 kwi 2017

BE CREATIVE

 Wena jest to coś, co posiada każdy z nas, lecz w innym nasileniu. Niektórzy mają niezliczoną ilość pomysłów na minutę, a niektórzy muszę się porządnie wysilić, aby cokolwiek wymyślić, bądź też napisać. Ostatnimi czasy ja miałam takie dni, gdzie miałam kompletną pustkę w głowie i nie wiedziałam do czego włożyć ręce. Czułam się tak pusto, mało pomysłowo i kreatywnie. Postanowiłam, że wezmę się za siebie i wreszcie coś tutaj konkretnego napiszę. Chciałabym też odświeżyć kilka moich wcześniejszych postów, aby sprawdzić mój teraźniejszy światopogląd. Zrobiłabym to na zasadzie takiego małego psycho-testu dla samej siebie, czy moje myślenie przez te kilka miesięcy lub też nawet rok uległo zmianom.
Według mojej subiektywnej opinii wena twórcza jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka. Pozwala na inny sposób patrzenia na świat, czyli światopogląd, tak jak wspomniałam wyżej. Umożliwia nam zobaczenie czegoś, czego wcześniej nie dostrzegliśmy gołym okiem, bez wyobraźni.
Moc wyobraźni jest przewspaniała i na każdym kroku trzeba ją rozwijać.
BUTY - HOUSE
LEGGINSY - CAMAIEU
BLUZKA - CLICK
KOLCZYKI - CLAIR'S

32 komentarze:

 1. Świetny post :) Wyglądasz pięknie. Na prawdę świetne zdjęcia :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wena jest wszędzie, ale trzeba umieć ją dostrzec. Zazwyczaj chowa się gdzieś w rzeczach, których właśnie przez życie codzienne nie dostrzegamy.
  Wooah, tęskniłam za tym wiosennym klimatem zdjęć!
  olaablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspirację można znaleźć we wszystkim, tylko właśnie trzeba posiadać umiejętność dostrzegania jej. Pięknie wyglądasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja bardziej należę do tej grupy która ma mnóstwo pomysłów na minutę, ale zdarzają się też takie gdzie brak mi weny i kreatywności na cokolwiek. Świetny post :)

  Kiudlis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się ostatnie zdjęcie!

  ab-photographs.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdjęcia! :) Ja też tak zawsze mam: należę do osób, które cały czas mają jakieś nowe pomysły, ale też często nagle czuję pustkę i nie mam kompletnie na nic pomysłu. Na szczęście po jakimś czasie to mija :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widze ze lubisz czerń, do twarzy Ci w niej :)
  http://altealeszczynska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak! to mój ulubiony kolor :D dziekuje bardzo!

   Usuń
 8. Kreatywność to największa wartość dzisiejszych czasów. Jeżeli nie masz oryginalnych pomysłów giniesz w tłumie... Moim zdaniem z pomysłami jest tak, że wszystko zależy od inspiracji. Pytanie brzmi jak znaleźć swoją muzę!

  Zapraszam
  http://weronikadorocka.blogspot.com/2017/04/streetwear-classy-sassy-and-bling-bling.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyobraźnia jest najważniejsza. :) To właśnie dzięki wyobraźni Pani Rowling ma majątek większy od królowej Elżbiety za swoje książki o Harrym.
  Obserwuję.
  mój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten psycho-test to jak najbardziej dobry pomysł. U mnie wyobraźnia - mam wrażenie -, że czasem funkcjonuje aż za bardzo, ahah :D

  https://kierunkowy-48.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Hm, moim zdaniem, by zobaczyć coś czego wcześniej nie widzieliśmy, trzeba nauczyć patrzeć na świat z różnych perspektyw. Światopogląd się w ten sposób rozwija, bo nie ma jedynie jednego zasobu, z którego czerpie opinie. Wena może zostać użyta, by to pokazać a nie kształcić. Ale to moje zdanie. :P Ładny efekt bokeh w tle. :)
  Oczyoutsidera blog

  OdpowiedzUsuń
 12. Myślę, że wena dotyczy tych osób, które posiadają artystyczną duszę, a blogerzy z pewnością takimi osobami są, bo wymyślenie pomysłu na post, który zwróci uwagę czytelnika nie jest takie proste :D
  KLAUDIALISIECKA BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 13. inspiracja jest wszędzie, tylko musimy ją dostrzegać ;) świetne zdjęcia ;*
  pozdrawiam cieplutko xkroljulianx

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo mądre słowa! Śliczne zdjęcia
  http://kinga-wajman.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń