18 maj 2016

PEOPLE IN THE WORLD

Na świecie jest około 7 miliardów ludzi, ale jakich ludzi? Miłych, dobrych, łagodnych, uczynnych? Czy też złośliwych, okrutnych i zawistnych? Takie pytania ostatnio bardzo często mi się nasuwały, dlatego postanowiłam moje tygodniowe przemyślenia wylać do dzisiejszego posta.
Mija sekunda. Niby nic. Nikt tego nie czuje. Właśnie w tej sekundzie ginie człowiek w ciężkim wypadku. W następnej sekundzie na świat przychodzi kolejny człowiek. Ktoś nowy. I tak w kółko. Zastanawialiście się kiedyś, ile osób umarło, a ile się narodziło gdy czytacie tego posta? Bardzo trudno jest to sobie wyobrazić, w sumie jest to prawie niewyobrażalne. Nie wiem, czy kiedyś ludzie o tym myśleli, w jakiś sposób zastanawiali się nad tym, ale wiem, że warto jest o tym czasem pomyśleć, wyobrazić sobie, co może się dziać na świecie, właśnie w tym momencie. Czy właśnie teraz człowiek zabił innego człowieka? Tego nie wiemy i prawdopodobnie się nie dowiemy, ale w jakiś sposób samo życie zmusza nas do myślenia.
To miałam dziś do przekazania. To co napisałam być może nie będzie zrozumiałe dla wszystkich, ponieważ wyraziłam swoje poglądy, które nie zawsze mogą być w 100% zrozumiałe dla każdego.


BLUZA - SINSAY
KURTKA/RAMONESKA - CUBUS




22 komentarze:

 1. Pięknie wyglądasz! Ostatnio bardzo często myślałam o tym ile osób ginie a ile się rodzi w tej samej sekundzie !

  londonkidx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Często mnie biorą właśnie takie przemyślenia o tym co się właśnie stało na świecie, to aż przeraża...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dokładnie, jeszcze pomyśleć jak my się czujemy kiedy ktoś bliski od nas odejdzie, a tak naprawdę każdego człowieka może spotkać to na każdym kroku. Mega zdjęcia!
  olaablogg.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też często się zastanawiam co się dzieje z innymi ludźmi w tej jednej sekundzie.. świetnie wyglądasz!

  Pozdrawiamy cieplutko,
  Nowy post na www.twinslife.pl ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Często myślę własnie tak jak Ty! To jest bardzo intrygujące!
  Śliczne zdjęcia.
  written-by-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Wydaje mi się, że... Z jednej ok, fajnie, że się zastanawiasz nad tym, że powstał o tym post. Z drugiej jednak strony nie mamy wpływu na to czy ktoś za Oceanem Spokojnym (dajmy na ten przykład) umrze, czy go zabiją, czy wpadnie pod samochód. Każdy z nas jest inny i to czy jesteśmy wrażliwi na ludzką krzywdę też zależy od nas samych, od właśnie własnych przemyśleń i zdania sobie sprawy z tego "co by było gdyby". Miłego dnia!

  http://kochamcieanonimowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Często zastanawiam się właśnie nad takimi sprawami, ale niestety nigdy się tego nie dowiemy.
  Bardzo ładne zdjęcia! Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten fakt z tekstu jest przykry :c Pięknie wyglądasz <3
  Tak samo jest... jedni płaczą w tym samym momencie, kiedy inni umierają ze śmiechu.
  olusiek-blog.blogspot.com- klik!

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak samo jest z tym, że co kilka sekund ktoś się rodzi, a ktoś umiera! To zdumiewające, trudne do ogarnięcia, a jednak, dzieje się! Świat i ludzie - zdecydowanie wielka rzecz!
  Pozdrawiam Cię serdecznie!:)
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne zdjęcia, super blog dlatego też obserwuję i zapraszam do siebie na bloga >> http://dominatt.blogspot.com/ << i na facebooka bloga >> https://www.facebook.com/dominatt.blog/ <<

  OdpowiedzUsuń